Nekla - turystyka.nekla.eu

syrena-3.jpg a722f88db8b0689dcaea2cf3abf3cc8c
I Spotkanie Syren i Warszaw Na Ziemi Noteckiej 20-22.07.2007
2011-04-03 Artur Kaczmarski
Powrót
Drukuj
Pdf
Wyraź
opinię

W dniach 20-22-07-2007 mogliśmy podziwiać piękno Puszczy Noteckiej. Tereny te uważane są za najbardziej atrakcyjne zakątki Wielkopolski. Po przyjeździe do Czarnkowa i zakwaterowaniu w miejscowym internacie, wyruszyliśmy do Goraju, by obejrzeć kompleks pałacowy, a następnie byliśmy gośćmi Gminnego Ośrodka Kultury w Lubaszu.
W  amfiteatrze nad jeziorem odbyła się prezentacja pojazdów, gdzie każdy z uczestników mógł opowiedzieć historię swojego wehikułu. Tutaj też odbyły się wybory Miss Publiczności i wręczanie pucharów.
Następnie, w asyście policji,  pojechaliśmy do Wielenia, gdzie przejechaliśmy ulicami miasta, by zaakcentować  swój udział w Dniach Wielenia. Po czym  udaliśmy się
na wieżę widokową  skąd podziwialiśmy Puszczę, która niedawno odżyła po potężnym pożarze, spłonęło w nim  52 tys. ha lasów. Póżnym popołudniem udaliśmy się do Huty, gdzie
czekali na nas motolotniarze ze swym bardzo ciekawym  "popisem". Tam , w zabytkowym lokalu "MŁYN" , pod hasłem "miło szaleć kiedy czas po temu."odbyło się spotkanie integracyjne.   
Kolejny dzień rozpoczęliśmy wspólną modlitwą i poświęceniem pojazdów, gdyż odbywały się obchody Św. Krzysztofa - patrona kierowców. Po wspólnym śniadaniu pojechaliśmy do Tuczna , by obejrzeć zamek, skąd udaliśmy się na "magiczną górkę".
Tam skąpani w deszczu pośpiesznie udaliśmy się do "BIKERA" by w spokoju osuszyć się i posilić po trudach podróży.  Po południu uczestniczyliśmy w Dniach Wielenia . Byliśmy przyjmowani przez miejscowe władze , które  ufundowały puchar Miss Publiczności.
Podczas całego pobytu  spotkaliśmy się z wielką życzliwością   mieszkańców, za co bardzo im dziękujemy. Dziękujemy również wszystkim , którzy pomogli nam , by to niecodzienne spotkanie przybrało taką formę.
A Wam drogie Koleżanki i Koledzy składamy szczególne "ukłony",  gdyż bez Waszego udziału imprezy by nie było.

                                                                                      Rozi i Tomek
Dorota i Czesław

 

Powrót
Drukuj
Pdf
Wyraź
opinię
Filtruj komentarze
Czytaj komentarze (0)
grafika
newsletter.jpg 2f83df87254fb30548f37126f97101d2
Ostatnie tematy na forum:
wawa-agraf-03.jpg b7907ebed7cec0d37054908ba1181110