Nekla - osp.nekla.eu

syrena-3.jpg 4d5549f7ce89d7f8726ee06539078f20
POWIĄZANE GALERIE
Relacja z Walnego Zebrania Klubu Miłośników Syren i Warszaw 2015
2015-12-27 Rafał Dębicki
Powrót
Drukuj
Pdf
Wyraź
opinię

WALNE ZEBRANIE KMSiW 2015

 

Walne zebranie KMSiW to jedno z ostatnich spotkań klubowiczów, które odbyło się 21 listopada podsumowując dotychczasowy sezon 2015.
Pierwsze załogi pojawiły się już w Nekli dość wczesnym popołudniem w jednej z hotelowych restauracji i już po kilku chwilach w większej grupie udaliśmy się na miejsce zebrania  do miejscowego OSP, w którym to już nie po raz pierwszy mieliśmy okazję gościć.
W oczekiwaniu na pozostałych uczestników spotkania przy kawie i herbacie skosztowaliśmy kilkaset kalorii wspaniałych wypieków. Co kilka minut przybywały kolejne osoby, co też tradycyjnie już o akademicki kwadrans przedłużało się oficjalne rozpoczęcie zebrania.

Zgodnie z programem Prezes Mirek powitał wszystkich zebranych przedstawiając agendę spotkania. Sezon, który powoli dobiega do końca należy z pewnością zaliczyć do bardzo udanych, ale również do bardzo bogatych w wydarzenia, na których to uczestniczyliśmy zarówno w tych prestiżowych jakim jest Europejski Rajd Syren i Warszaw – Wiedeń Budapeszt poprzez Zabawę Karnawałową, Rajd Weteranów Szos po Ziemi Mogileńskiej, Bydgoską Syreniadę, Zlot Syren w Gliwicach, Weekend z Syrenką w Nieborowie, Moto Weteran Bazar w Łodzi, Olsztyński Zlot Miłośników Pojazdów PRL, Spotkanie Syren i Warszaw na Ziemi Noteckiej Huta – Wieleń, Piknik Motoryzacyjny w Wirach, Zlot Fiata 126p i Klasyków w Inowrocławiu, Dożynki w Targowej Górce, Zakończenie Lata w Nekli, Piknik w Pyzdrach, Sołecki Festyn w Szlachcinie, Rocznica FSO w stolicy, jak również i tych małych lokalnych kilkuosobowych spotkań zlotów i rajdów, które to kilku słowach omówił nam kolega Rafał.  

„Jak nie wiadomo, o co chodzi, to chodzi o pieniądze” to też sprawy finansowe przedstawiła nam Danusia będąca skarbnikiem, bo jak wiadomo „Dżentelmeni o pieniądzach nie rozmawiają” i wszystko jest jasne i oczywiste – przejrzyste jak kryształ „Bez ściemy”. Z każdym rokiem przybywa kolejnych członków, tak i tym razem kolega Grzegorz Lis został namaszczony Mixol-em, który to już wielokrotnie wspólnie z nami uczestniczył w wielu imprezach. Natomiast Ania i Rafał Kurpik powiększyli swoją rodzinę - zawitało do nich błogosławieństwo, co też nam oznajmili przedstawiając na spotkaniu najmłodszą uczestniczkę. Z całego serca Gratulujemy.  

Planów na przyszły sezon jest bez liku – zapowiada się wiele imprez, okazji do wspólnych wyjazdów i spotkań a jedno z pierwszych w 2016r. to styczniowa Zabawa Karnawałowa w stylu Country, dofinansowana w 50% przez klub KMSiW dla członków stowarzyszenia. Zebranie powoli dobiega do końcowego punktu w którym to omawiane są wolne wnioski i jakże w bardzo emocjonujący sposób uczestnicy wyrażali swoje sugestie i spostrzeżenia, ale zarazem  są  one bardzo trafne i zgodne, bo zawsze rozstrzygane w przemiłej rodzinnej atmosferze, którą to buduje naszą społeczność. Jednym z takich akcentów jest nowa koszulka klubowa w limitowanej wersji, gratisowo dla każdego klubowicza. Oficjalne zebranie kończymy wybornym domowym obiadem, który to, tak jak i w ubiegłych latach jest w pełni opłacony w ramach członkostwa stowarzyszenia. 

Dopełnieniem całego spotkania była prezentacja nowej „swap-owej” Syrenki kolegi Adama, będącego prezentem na 18-urodziny. Oj będzie się działo, gdy po ulicach Targowej Górce będzie przemierzać metaliczna zielona strzała, bynajmniej nie  z  40-konnym sercem.  Życzymy Szeroookooości.
 
Ale to jeszcze nie koniec spotkania – dopiero teraz zaczyna się integracja  : )  
 … ale o tym opowiem już innym razem. 

 


Adam Nopart „vikadan” 

 

 

Zarząd KMSiW Serdecznie Dziękuje za liczne przybycie i aktywny udział w zebraniu. 

Powrót
Drukuj
Pdf
Wyraź
opinię
newsletter.jpg cacdf1af5bcbbf3ed4ec020863889bb7
Ostatnie tematy na forum:
wawa-agraf-03.jpg 488f35f4420a850f5267a994e79633fb