Nekla - turystyka.nekla.eu

syrena-3.jpg 791c132944868d2f9a2ae834453ebb73
Szlachetna Paczka
2011-12-14 Artur Kaczmarski
Powrót
Drukuj
Pdf
Wyraź
opinię

Kochani Klubowicze!!! Drodzy niezrzeszeni przyjaciele!!! Bardzo cieszę się, że wspólnie udało nam się wywołać radość na twarzach Pani Małgosi i Kasi oraz rozgrzać ich serca gestem, który dla nich znaczy naprawdę bardzo wiele. Bardzo dziękuję za hojność i zaangażowanie w przygotowanie prezentów dla naszej „Paczkowej” rodziny.

Dziękuję za poświęcony czas, życzliwość i zaufanie jakim obdarzyliście zarówno mnie jak i projekt SZLACHETNA PACZKA. Dziękuję również za chęć kontynuowania niesienia pomocy p. Małgosi i Kasi. Wierzę, że tak jak ja macie z tego ogromną radość. Dziękuję, Ania.

Relacja z dostarczenia i rozpakowywania paczki przez rodzinę: 

Pani Małgosia jak zobaczyła ilość paczek, jeszcze przed ich rozpakowaniem poprosiła o nr telefonu do darczyńcy żeby mogła w imieniu swoim i Kasi podziękować za tak hojne obdarowanie. W trakcie rozpakowywania prezentów, p. Małgosia kilka razy powtarzała, że nie wierzyła w takie szczęście. Nie mogła uwierzyć, że te wszystkie pakunki są dla nich. Płaszcz i kozaki, które p. Małgosia przymierzyła idealnie na nią pasowały i bardzo Jej się podobały. Jak rozpakowała spodnie to od razu wyznała, że będzie w nich podczas Wigilii. Pani Małgosia cieszyła się każdą rzeczą, która pojawiała się w poszczególnych paczkach. Szczególną uwagę zwróciła na śliczne kolczyki. Nie spodziewała się tak osobistego upominku. Kasia jako pierwszy prezent ujrzała biurko, które bardzo ją ucieszyło ponieważ do tej pory lekcje odrabiała siedząc przy małym stoliku. W rozpakowywaniu upominków pomagały Kasi dzieci mieszkające w drugiej części mieszkania. Radość i okrzyki zachwytu były wielkie, ledwo zdążałyśmy zbierać kolorowe papiery rozrywane przez Kasię, która jak najszybciej chciała dotrzeć do tego co kryje się w kartonach. Bardzo spodobała jej się kurtka i kozaki. Bluza        z polara była w ulubionym kolorze Kasi (różowym). Oczywiście największa radość była gdy Kasia dotarła do lalki Barbiee,   o której marzyła. Zaraz z kuzynką zabrały się do wspólnej zabawy w przebieranie i czesanie nowej lalki. Błyszczykiem, który Kasia znalazła wśród upominków od razu posmarowała sobie usta a perfum, który dostała okazał się być jej ulubionym . Bardzo głośno wyraziła swój zachwyt wyznając, że taki sam miała ale właśnie się skończył. Jedzenie, słodycze oraz chemię i kosmetyki od razu Kasia przekazywała mamie, żeby zaniosła do kuchni i łazienki. Niesamowity był widok, gdy zarówno Pani Małgosia jak i Kasia tuliły się do mięciutkiego nowego koca, który otrzymały. Momentami Pani Małgosia stała nieruchomo i było widać wielkie wzruszenie i zaskoczenie. Sama kilka razy powtarzała: „ Nie wiem co powiedzieć, nie wierzę, to chyba się nie dzieje naprawdę”. Bardzo dziękowała za to, że zostały wraz z Kasią wybrana do programu Szlachetna Paczka. Nazwała to wielkim wyróżnieniem. Wśród prezentów były dwa zapakowane w szczególny sposób. Darczyńca poprosił by te upominki obie Panie rozpakowały w dniu Wigilii. Pani Małgosia oraz Kasia z radością przystały na tą propozycję. Wiem, że będą bardzo zaskoczone szczególnie, że Kasia nie spodziewa się drugiej lalki Barbiee a Pani Małgosia otrzyma piękny komplet biżuterii. Kasia miała przygotowany piękny rysunek przedstawiający Mikołaja jadącego saniami, na których był worek pełen prezentów. Dodatkowo nowymi, żelowymi długopisami napisała piękne podziękowania i życzenia dla Was wszystkich.

Co chce Wam powiedzieć od siebie rodzina:

Dziękujemy bardzo za wszystkie wspaniałe prezenty, życzymy dożo zdrowia i pogodnych oraz szczęśliwych Świąt Bożego Narodzenia. Nie wierzyłam, że może nas spotkać takie szczęście. Jeszcze raz bardzo dziękujemy.

                                                                                                                                                             Wolontariuszka - Ania Margasińska

 

Dziękuję Wam za Wasze wielkie serce!!! Pomagają ludzie, nie rzeczy. Wasze prezenty to promień nadziei dla rodzin w potrzebie i szansa na wyrwanie się z beznadziei.
SZLACHETNA PACZKA to system pomnażania dobra. Wasze dobro już działa i się pomnaża. W obdarowanych, wolontariuszach i dobroczyńcach. W tych wszystkich, którzy zobaczyli jak działa koło dobroci i chcą się do niego włączyć. Wasze dary to wielkie świadectwo miłości. To nie pomoc z tego, co zbywa, ale dar wrażliwości, zaangażowania i dawania nadziei. W imieniu swoim, Pani Małgosi i całego zespołu Szlachetnej Paczki - dziękuję.
Wierzymy, że najpiękniejszym podziękowaniem są nie słowa, ale gesty. 

Powrót
Drukuj
Pdf
Wyraź
opinię
Filtruj komentarze
Czytaj komentarze (0)
grafika
newsletter.jpg ed2b2386733b2641153f8d2013f09d01
Ostatnie tematy na forum:
wawa-agraf-03.jpg dd85cb9e09b8915bcb0b96756217695e